MIKS EELISTADA RASEERIMISKREEMI PURGIVAHULE?

Miks nii? Kas tõesti aerosoolvahud ja geelid mis ilmusid peale suurt sõda on tänapäeval moderne?
Võtmesõnad on lihtsus. Aerosoole saab raseerimisel kasutada ilma veeta, kuid raseerimiskreemi ei saa!
Kuid kokkuvõtteks tahame öelda, et aerosoolide koht EI OLE TEIE vannitoas, need tuleks tegelikult keelata. Võtame lühidalt kokku mida sa peaks igakord arvestama, kui kasutad purgivahtu!
Nad on kuradi saastavad, purgid on valmistatud metallist ( alumiiniumist ja terasest) nupp on valmistatud plastikust. Kuigi tegelikult on aerosoolipurgid taaskasutatavad, kuid ringlusesse satub neid väga vähe ning neid on väga raske hävitada.
Aitavad kaasa kasvuhooneefektile. Propellentidega valmistatud CFC gaas on nüüdseks keelatud, sest avastati, et see hävitab aktiivselt osoonikihti, kuid enamus aerosoole on toodetud süsivesinikutega, butaani või propaani baasil. Need ained aitavad aga aktiivselt kaasa kasvuhooneefekti tekkimisele.
Nad on kallid. Jah, purk tundub mõneti soodsam, kui raseerimiskreem, kuid kui palju Te sellega habet saate ajada? Kreem kestab kindlasti kauem, kui purgivaht!
Vaht on saadud naftatoodetest, lisaks sisaldavad nad palju muud keemilist nagu lahusti, absorbent ja seda kõike säilitamise eesmärgil. Jah, see tootmine on kõik muidugi rangelt kontrollitud, kuid siiski kas see on asi mida katsetada oma nahal?
Aerosoolvahtudes puudub vesi! Vesi mis on märgraseerimisel kõige vajalikum ning olulisem komponent. Kogu see keemia seal purgis on kasutatav ilma veeta, kuid tegelikuses kuivatab ja hävitab nahka! Kes on tundlikud igasugustele allergiatele võiks selle peale mõelda, miks raseerimine tegelikult ärritab!
Lühidalt, aerosoolvahud on vanamoodsad, nad esindavad kuldseid üheksaümnendaid. On aeg minna üle toodetele mis on looduslikud. Seebid ja raseerimiskreemid need on uued kaasaegsed raseerimisvahendid, kuna nad on 100% keskkonnasõbralikud ning hooldavad samal ajal nahka!